wydawnictwa MDK

wydawnictwa MDK

Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej oprócz bieżącej działalności artystyczno-kulturalnej zajmuje się także archiwizowaniem, uwiecznianiem, zapisywaniem szeroko rozumianej kultury. Na swoim koncie ma już kilkanaście wydawnictw, zarówno muzycznych, filmowych, jak i tych papierowych. Niektóre z nich zostały zauważone i nagrodzone, inne nadal czekają na swoje pięć minut.

W tym dziale znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat wydawnictw MDK w Kolbuszowej oraz planów wydawniczych tej placówki. Przygotowaliśmy dla Państwa m.in. cyfrową wersję ostatniego, a jednocześnie jak dotąd jedynego takiego, wydawnictwa dotyczącego historii kultury w Kolbuszowej, nagrodzone przez Program Drugi Polskiego Radia wydawnictwo z Festiwalu Żywej Muzyki oraz wybór wydawnictw muzycznych MDK.

SAMOUCZEK TRADYCYJNEJ GRY NA SKRZYPCACH

*wydawnictwo do nabycia w Miejskim Domu Kultury

MUZYKANCI Z PUSZCZY SANDOMIERSKIEJ

Część I: Jan Cebula z Kapelą