MDK Kolbuszowa

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jak zjadłem psa - kafla

 

   Uprzejmie informujemy, że Gmina Kolbuszowa zgłosiła udział w konkursie „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci”. Konkurs ten przeprowadzany jest w ramach edukacyjnej kampanii społecznej „Pomóżmy Polsce odetchnąć od smogu!”, która głównie ma na celu zwiększenie wiedzy oraz świadomości lokalnego społeczeństwa na temat smogu, zagrożeń z niego wynikających oraz sposobów walki z nim.

   W związku z powyższym zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą gminę . Proszę również  o zachęcenie swoich znajomych wzięcia udziału  w konkursie ogłoszonym na  stronie www.powietrzebezsmieci.pl  Nadmieniam, że do   wygrania jest Naukowa Stacja Zabaw PGNiG która będzie mogła  być wykorzystywana przez naszą młodzież.  Każdy oddany głos będzie poprzedzony udzieleniem odpowiedzi na proste pytanie dotyczące smogu, stąd  będzie  to  możliwość  samosprawdzenia się na temat wpływu emisji powstałej ze spalania paliw stałych na zdrowie ludzkie

   Podstawą wyboru zwycięskiej gminy jest liczba oddanych głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców gminy stąd zachęćmy znajomych i weźmy wszyscy razem udział w konkursie, bo warto.

Głosowanie rozpoczyna się 24.01.2018r. i trwa do 28.02.2018 roku.

Więcej informacji: powietrzebezsmieci.pl/gminy